Specjalizacja

Integree Business Solutions to inicjatywa młodych i charyzmatycznych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie IT, w szczególności w projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu aplikacjami webowymi.

Nazwa Integree nawiązuje do naszej nadrzędnej działalności – integracji procesów biznesowych poprzez wdrażanie nowoczesnych, wydajnych i skutecznych rozwiązań informatycznych.

Dlaczego my?

Rzetelny zwinny zespół

Korzystamy z efektywnych metodyk zarządzania projektami i wytwarzaniem oprogramowania.

Wieloletnie doświadczenia

Nasz team tworzą ludzie młodzi, mimo to niektórzy z nas mają za sobą już ponad 15 lat doświadczenia.

Innowacyjne technologie

Wykorzystujemy nowoczesne frameworki i autorskie rozwiązania – programujemy szybko i w lepszej cenie.

Kreatywność i zaangażowanie

Nie jesteśmy korporacją – nasza praca to nasza pasją, dlatego działamy szybko i sprawnie, jesteśmy kreatywni i elastyczni.

Zespół

Zespół Integree Business Solutions to absolwenci najlepszych uczelni w kraju, m.in. Politechniki Warszawskiej, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych czy Akademii Leona Koźmińskiego.

Nasze kwalifikacje, związane z wytwarzaniem systemów IT, a także ich zabezpieczaniem czy zarządzaniem, poparte są szeregiem certyfikatów sygnowanych przez Microsoft, Google i innych.

Poznaj nas

Oskar

Florian

Mateusz

Manh Duc

Bartosz

Mateusz

Karol

Agata

Weronika

Katarzyna

Nasi klienci

Naszymi odbiorcami są przede wszystkim firmy, które swoje działania przenoszą do Internetu, gdzie chcą rozwijać się wykorzystując elektroniczne platformy B2B i B2C.

Realizujemy projekty autorskie, ale współpracujemy też z agencjami, czy firmami takimi jak Asseco Poland. Na swoim koncie mamy również wdrożenia finansowane ze środków Unii Europejskiej.